Що робити якщо телефон впав у воду?

Якщо ваш телефон впав в воду, пиво, вино, унітаз чи в будь-яку іншу рідину, вам необхідно дотриматися наступних порад:

 

1) ЗНЕСТРУМТЕ ТЕЛЕФОН

     Це означає що вам необхідно витягнути батарею з нього, щоб запобігти утворенню короткого замикання, яке в свою чергу і найчастіше призводить до неминучої загибелі телефона. Якщо в вашому телефоні батарея не знімається то тоді просто вимкніть його.

2)РОЗБЕРІТЬ ТЕЛЕФОН

Витягніть з нього сім картку, флешку, заглушки на зарядному отворі та наушиках. Забезпечте якомога більший доступ повітря до материнської плати телефона через отвори.

3) ПОЗБУДЬТЕСЯ ВОДИ

   Для цього вам необхідно взяти пилосос (бажано з вузькою насадкою) і спробувати витягнути ним з телефона якомога більше вологи. НІВЯКОМУ РАЗІ НЕ ТРУСІТЬ ТЕЛЕФОН, оскільки таким чином ви допомагєте воді поширитись в середині апарата.

4) ЗАНЕСІТЬ ТЕЛЕФОН У СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Навіть якщо після приведених вище процедур ваш телефон запрацює, принесіть його у сервісний центр для повної очистки від води, оскільки згодом материнська плата може все одно окислитися (як показано на малюнку 2) і він втратить працездатність. Саме наш сервісний центр виступає лідером по ремонт мобільних телефонів  ЛьвівЗверніться вже зараз і врятуйте Ваш телефончик від вологи та небажаної корозії.

Ми також займаємося ремонтом ноутбуків у Львові, тому якщо у Вас сталася така неприємність (потраплянням води, чаю чи кави чи будь-яка інша) з ноутбуком наші спеціалісти залюбки допоможуть врятувати його від жахливих наслідків вологи.

 

СервісФон

Малюнок 1. Падіння телефона у воду

СервісФон

Малюнок 2. Утворена корозія після попадання рідини

 

м.Львів, вул. Антоновича 2 (бічна С. Бандери)

Контактний телефон

(063) 706-59-37
(098) 739-37-37; (032) 237-77-85