Ремонт ноутбуків Львів

Сервісний центр СервісФон пропонує своїм клієнтам професійні послуги по ремонту ноутбуків у Львові. Наші висококваліфіковані інженери з спеціальною освітою виконують ремонт ноутбуків будь-якої складності. Ми працюємо з такими брендами ноутбуків як Apple MacBook, Samsunng, ASUS, Acer, Lenovo, HP, Sony, Dell, Toshiba. Кожен клієнт сервісного центру СервісФон обслуговується на найвищому рівні, адже пріоритетом для нас є швидкий та надійний ремонт з гарантією, і звичайно ж задоволені клієнти!

На сьогоднішній день ремонт ноутбуків Львів є високозатребуваною послугою і не кожен майстер може дати собі раду з ремонтом (особливо в випадках з важкою поломкою). Наші інженери проходять спеціальну підготовку та працюють на спеціальному обладнанні призначеному для професійного ремонту.

Спеціальне обладнання

Спеціальне обладнання для ремонту ноутбуків

 

Найбільш поширеними поломками в ноутбуках на сьогоднішній день вважаються розбиті матриці (екрани), пошкоджені клавіатури, поламанні кріплення (петлі), потрапляння рідини в ноутбук, проблеми з WiFi, проблеми з зарядкою, південний та північний мости які вийшли з ладу . Але Вам немає чого хвилюватись, адже ці всі несправності ремонтуються в нашому сервісному центрі. Якщо Ви дійсно бажаєте якісно відремонтувати ноутбук тоді наші спеціалісти залюбки допоможуть Вам у вирішенні прикростей які стались з Вашим девайсом.

 

Заміна матриці Львів

Заміна матриці в ноутбуку

Основними перевагами нашого сервісного центру є:
Швидке, налагоджене приймання та видача техніки;
Швидкі терміни виконання діагностики та ремонту (наприклад заміна матриці у нас триває всього 20 – 30 хв, якщо матриця є на складі)
Гарантія на виконану роботу та запчастини
Надаємо кур’єрські послуги якщо клієнт не має змоги здати/забрати телефон, планшет чи ноутбук
Для постійних клієнтів та партнерів діє гнучка система знижок

Що отримують клієнти сервісного центру СервісФон:
Швидка безкоштовна діагностика та якісний ремонт
Гарантія на виконану роботу та запчастини
Послуги доставки
Гнучка система знижок (для постійних клієнтів та партнерів)

м.Львів, вул. Антоновича 2 (бічна С. Бандери)

Контактний телефон

(063) 706-59-37
(098) 739-37-37; (032) 237-77-85