З’явилося прес-зображення смартфона Motorola Droid Turbo

Незважаючи на те, що компанія Motorola недавно представила чергову варіацію гуглофона: Nexus 6, при цьому належачи китайському виробникові техніки Lenovo, вона ще може похвалитися абсолютно новими і унікальними розробками. Зовсім недавно стало відомо про вихід потужного і доступного Motorola Droid Turbo, який повинен був стати міні-версією Nexus 6.

Завдяки неодноразовим витокам інформації тепер доступні не тільки характеристики, але і прес-рендери смартфона. Як ми бачимо смартфон буде мати кілька кольорів, задню кришку також можна буде замовити з різних матеріалів обробки, включаючи пластик, карбон, кевлар, дерево та навіть метал.

Motorola-Droid-Turbo-leaked-manual

Що стосується технічних характеристик, то тут все виконано в кращих традиціях Motorola: центральний процесор SoC Snapdragon 805 (самий топовий на сьогоднішній день), відразу 3 Гб оперативної пам’яті, величезний 5,2-дюймовий дисплей з технологією «ultra high-definition». На жаль користувачі не зможуть вибрати ємність накопичувача смартфона, і він буде доступний тільки в одній варіації: на 32 Гб. Камера в Motorola Droid Turbo не блищить інноваціями і може похвалитися сенсором на 21 Мп + можливість зйомки 4К відео. Останньою смакотою смартфона виступає акумулятор підвищеної ємності на 3900 мАг.

Про ціну Motorola Droid Turbo поки судити рано, проте вже відомо, що відпускатися він буде за контрактом і тільки оператором стільникового зв’язку Verizon.