Захисне скло для телефонів у СЦ СервісФон

Багато користувачів смартфонів не люблять закривати свій смартфон захисними чохлами і склом, воліючи тримати в руках сааме смартфон, відчуваючи прохолоду пластику панелі. Однак вже через місяць такого використання гаджет повністю втрачає свій первозданний чистий вид і з часом виглядатиме нехай не жахливо, але вже дуже непрезентабельно. Вирішити цю проблему може захисне скло, яка продається в кожному другому магазині.

Що буде без скла?

Статистика показує, що 60% смартфонів без захисного скла ламаються частіше, ніж смартфони, захищені шаром міцного поліетилену. Якщо вам дорогий ваш гаджет, якщо ви хочете користуватися ним не один рік, то вам в обов’язковому порядку варто обзавестися додатковим захистом. В іншому випадку, без скла вас чекають наступні проблеми:

– Подряпається скло дисплею;

– Смартфон втратить свій товарний вигляд;

– В шпаринах між склом і панеллю буде накопичуватися бруд;

– При падінні може повністю розбитися скло.

Що дає захисне скло?

З захисним склом вашому смартфону не загрожують подряпини, відколи й потертості. Навіть після року використання апарату на його скло не будуть помітні сліди використання, чого не скажеш про скло, яка покриється подряпинами і зазублинами. В цьому випадку вам потрібно просто замінити захиснге скло і дисплей засяє новими фарбами. Захисне скло необхідна вашому смартфону тому що:

– Захищає скло телефону від подряпин;

– Підвищує міцність скла, навіть при незначних падіннях пристрою;

– Зберігає первозданний вигляд скла, як дисплея, так і задньої кришки;

– Сприяє довгійта бездоганній роботі апарату.

Як правильно самостійно наклеїти скло?

Для правильно поклейки скла необхідно, по-перше, повністю очистити і знежирити скло телефону, щоб захисне скло надійно пристала до скла телефона і не з’являлися бульбашки. По-друге не забувайте, що захисне скло повинна відповідати моделі вашого апарату. В іншому випадку вона не ідеально пристане до скла, через що з’являться грудочки, бульбашки і зморшки, а це буде виглядати зовсім неналежно.

Знежиривши і почистивши скло апарату, відклейте від скла захисний шар і, починаючи з верхньої частини дисплея, рівномірно наклеюйте захисне скло. Для розкочування шару використовуйте рівний гнучкий предмет, наприклад, кредитну карту. Поступово приклейти, добийтеся щоб вона розташовувалася рівно по краях, при цьому не зачіпаючи бокові грані панелі смартфона. В іншому випадку вона буде відшаровуватися і з часом відпаде.

Чому саме ми?

Звичайно ж, захисне скло наклеїти можете і ви, самостійно. Але краще в цій справі довіритися професіоналам, які кожного дня переклеюють десяток варіантів захисного скла. В команди СервісФон завжди під рукою знайдеться необхідне обладнання і прямі руки, завдяки чому захисне скло клеїться за лічені хвилини. Ваші вигоди від спеціалізованих центрів:

– У нас є досвід роботи в наклейці захисного скла;

– У нас є всі необхідні умови для поклейки;

– У нас є всі необхідні матеріали для поклейки;

Ми знайдемо для вас захисне скло.

Ви можете самостійно знайти, купити, підготувати і наклеїти скло на власний смартфон з усіма бідами, помилками і труднощами. А можете віднести смартфон в сервісний центр ремонт телефонів львів – СервісФон, і ми за кілька хвилин наклеїмо вам захисне скло на смартфон, та ще й з посмішкою. З нами ви економите не тільки гроші, але й час, адже довіряєте професіоналам.

Приносьте свої гаджети до нас, і ми повністю їх захистимо!

В наявності великий асортимент захисного скла для телефонів iPhone, Lenovo, Samsung, Nokia, Pixel, Realme, Oppo, LG, Oneplus а також універсальні захисне скло для смартфонів та планшетів. При покупці захисної захисного скла у СЦ СервісФон поклейка БЕЗКОШТОВНА!!!