Захисні плівки для телефонів у СЦ СервісФон

Багато користувачів смартфонів не люблять закривати свій смартфон захисними чохлами і плівками, воліючи тримати в руках сааме смартфон, відчуваючи прохолоду пластику панелі. Однак вже через місяць такого використання гаджет повністю втрачає свій первозданний чистий вид і з часом виглядатиме нехай не жахливо, але вже дуже непрезентабельно. Вирішити цю проблему може банальна дешева плівка, яка продається в кожному другому магазині.

Що буде без плівки?

Статистика показує, що 60% смартфонів без захисної плівки ламаються частіше, ніж смартфони, захищені шаром міцного поліетилену. Якщо вам дорогий ваш гаджет, якщо ви хочете користуватися ним не один рік, то вам в обов’язковому порядку варто обзавестися додатковим захистом. В іншому випадку, без плівки вас чекають наступні проблеми:

– Подряпається скло дисплею;

– Смартфон втратить свій товарний вигляд;

– В шпаринах між склом і панеллю буде накопичуватися бруд;

– При падінні може повністю розбитися скло.

Що дає захисна плівка?

З плівкою вашому смартфону не загрожують подряпини, відколи й потертості. Навіть після року використання апарату на його скло не будуть помітні сліди використання, чого не скажеш про плівку, яка покриється подряпинами і зазублинами. В цьому випадку вам потрібно просто переклеїти плівку і дисплей засяє новими фарбами. Захисна плівка необхідна вашому смартфону тому що:

– Захищає скло від подряпин;

– Підвищує міцність скла, навіть при незначних падіннях пристрою;

– Зберігає первозданний вигляд скла, як дисплея, так і задньої кришки;

– Сприяє довгійта бездоганній роботі апарату.

Як правильно самостійно наклеїти плівку?

Для правильно поклейки плівки необхідно, по-перше, повністю очистити і знежирити скло, щоб плівка надійно пристала до скла і не з’являлися бульбашки. По-друге не забувайте, що плівка повинна відповідати моделі вашого апарату. В іншому випадку вона не ідеально пристане до скла, через що з’являться грудочки, бульбашки і зморшки, а це буде виглядати зовсім неналежно.

Знежиривши і почистивши скло апарату, відклейте від плівки захисний шар і, починаючи з верхньої частини дисплея, рівномірно наклеюйте плівку. Для розкочування шару використовуйте рівний гнучкий предмет, наприклад, кредитну карту. Поступово розрівнюючи плівку, добийтеся щоб вона розташовувалася строго на склі, при цьому не зачіпаючи бокові грані панелі смартфона. В іншому випадку вона буде відшаровуватися і з часом відпаде.

Чому саме ми?

Звичайно ж, плівку наклеїти можете і ви, самостійно. Але краще в цій справі довіритися професіоналам, які кожного дня переклеюють десяток плівок. В команди СервісФон завжди під рукою знайдеться необхідне обладнання і прямі руки, завдяки чому плівка клеїться за лічені секунди. Ваші вигоди від спеціалізованих центрів:

– У нас є досвід роботи в наклейці плівок;

– У нас є всі необхідні умови для поклейки;

– У нас є всі необхідні матеріали для поклейки;

Ми знайдемо для вас унікальну і ідеальну плівку.

Ви можете самостійно знайти, купити, підготувати і наклеїти плівку на власний смартфон з усіма бідами, помилками і труднощами. А можете віднести смартфон в сервісний центр ремонт телефонів львів – СервісФон, і ми за кілька хвилин наклеїмо вам плівку на смартфон, та ще й з посмішкою. З нами ви економите не тільки гроші, але й час, адже довіряєте професіоналам.

Приносьте свої гаджети до нас, і ми повністю їх захистимо!

В наявності великий асортимент плівок для телефонів iPhone, Lenovo, Samsung, Nokia, LG, а також універсальні захисні плівки для смартфонів та планшетів. При покупці захисної плівки у СЦ СервісФон поклейка БЕЗКОШТОВНА!!!