Захисне скло для смартфонів у нашому магазині! 100% Захист!

Уявіть на секунду, що ви тільки що купили новенький iPhone 5S або Samsung GALAXY S5. Це недешеві смартфони, здатні доставити вам масу приємних хвилин. Такі речі люди купують, як правило, не на місяць і не на два, використовують дуже довго – до виходу наступного флагмана. І хотілося б зберегти зовнішній вигляд пристрою, максимально захистити його. От тільки далеко не всі люблять чохли і плівки. Природно, це справа смаку, але ж сучасні смартфони мають привабливий дизайн, і менш за все хотілося б приховувати його.

      Навіщо смартфону захист?

Тепер уявіть, подумайте, як ви використовуєте свій смартфон щодня. Напевно ви ведете активне життя і апарат піддається самим різним випробуванням. Потрапляє в кишеню, де лежать ключі, може впасти на асфальт. Ви можете покласти його на стіл, де залишився цукор – здавалося б, що може статися? Але якщо трохи натиснути і зрушити апарат, то цілком можуть з’явитися дрібні подряпини. Взагалі, яким би захистом не володіло скло сучасного смартфона, від мікроподряпин його навряд чи вийде захистити. А потім, якщо надумаєте продавати свій гаджет, у покупця напевно з’являться питання – звідки подряпини? Розпочнеться торг, і ви навряд чи отримаєте стільки, скільки хотіли. Як і з машинами, саме зовнішній вигляд пристрою відіграє вирішальну роль при продажу, в даному випадку по одягу і зустрічають, і проводжають.
Ну, а при падінні що захистить екран? Скло? На жаль, але цей елемент, позбавлений сучасного захисту, цілком може вас підвести. Екран залишиться в порядку, але от на склі від удару можуть з’явитися тріщини. Це і некрасиво, і навіть небезпечно – кому хочеться притискати до щоки екран з зазублинами. Якщо у Вас вже ж таки зламався телефон, рекомендуємо скористатись нашим сервісним центром ремонт телефонів львів – СервісФон.

     То чи є панацея від усіх цих бід?

Так, є. Ми хочемо познайомити вас з протиударним захисним склом для самих різних гаджетів. На даний момент існує дуже багато версій протиударного захисного скла для смартфонів, це скла для iPhone 5 / 5S / 5C товщиною 0,15, 0,22 або 0,33 мм, iPad Air (0,33 мм), iPad mini / mini другого покоління, iPhone 4 / 4S (0,33 мм), Samsung GALAXY S5, лінійок смартфонів HTC, LG та інших. У комплекті з кожним склом поставляється комплект серветок, волога і суха, набір стікерів для видалення пилу, набір фіксуючих ярликів і інструкція, де докладно зазначено, як кріпити скло.

     Що ж робить захисне скло?

По-перше, захисне скло для смартфонів  оберігає екран смартфона від подряпин і потертостей, можете класти апарат на стіл екраном вниз, можете носити в кишені з ключами – все це не страшно. По-друге, навіть при падінні на дисплей скло, швидше за все, витримає удар і не розколеться. У кожному разі, екран смартфона буде під захистом. По-третє, скло ніяк не впливає на якість зображення. По-четверте, є спеціальне покриття, що охороняє екран від забруднень.

       Наразі у нашому магазині є великий вибір захисного скла для смартфонів Apple, Xiaomi, Huawei, Sony, Samsung, HTC, Lenovo та ін. Поспішіть захистити Ваш смартфон, адже ремонт обійдеться Вам в декілька разів дорожче аніж поклеїти захисне скло!