Як продовжити життя акумулятора ноутбука і телефону?

    Акумуляторавтономне джерело живлення який живить електронні пристрої (ноутбуки, мобільні телефони, MP3 / MP4 плеєри). Щоб він служив Вам якомога довше і тримав свою ємність його потрібно правильно використовувати і заряджати від електромережі. Велика помилка людей які використовують пристрої на акумуляторах це незнання технології та принципу роботи того самого акумулятора.

     Часто нові літієві акумулятори (Liion, LiPolimer) плутають з зі старими зразками NiMH акумулятори які мають ефект “пам’яті”. Вони потребуватимуть повної розрядки і зарядки, щоб використовувати свою ємність батареї на 100% і збільшити термін служби акумулятора. Літієві акумулятори не мають цієї пам’яті, їх можна заряджати та при при залишку заряду 30%, навіть коли він новий. Більше того їх не можна повністю розряджати. При заряді 20% їх потрібно ставити на повну зарядку, неважливо ноутбук у Вас або телефон!

Як продовжити життя акумулятора телефону, ноутбука або плеєра?

Що не можна робити з Liion і LiPolimer акумуляторами?

1) часто відключати і включати пристрій від зарядки

2) використовувати пристрій який заряджається від мережі (це стосується мобільних телефонів і плеєрів) в ноутбуках інший принціп роботи

3) регулярно повністю недозаряджати пристрої на батареї

4) повністю розряджати, тому при купівлі пристрою на акумуляторі або самого акумулятора він повинен бути заряджений на 80%

5) довго зберігати (більше 1 року) не використовуючи, так як він псується як при використання так і при простої

     При зарядці дізнайтеся температуру акумулятора, доторкнувшись до нього рукою. Якщо він сильно гарячий, припиніть використання цієї батареї, так як вона має внутрішній дефект! Зупинити його використання потрібно також коли ви помітили здуття акумулятора. Часто таке відбувається на телефонах. Також телефон або плеєр потрібно відключати від зарядки при повному заряді батареї, а не тримати її включеної в мережу десятками годинами!