ВОЛЯ модернізувала магістральну транспортну мережу, подвоївши пропускну здатність

Загальнонаціональний телекомунікаційний провайдер – компанія ВОЛЯ завершила черговий етап робіт, спрямований на підвищення надійності передавання інформації при одночасному збільшенні пропускної здатності.kabel

Ці роботи були проведені у 13 містах України. Удосконалення магістральної мережі дозволить користувачам у Львові та Рівному, Запоріжжі і Дніпропетровську, Полтаві, Харкові та в інших містах отримувати сигнал, який, проходячи по оптоволоконному кабелю, має можливість бронювання на різноманітних маршрутах та у різних постачальників.

Технічний директор компанії О. Гнидюк повідомив, що проведення модернізації забезпечить для клієнтів цифрового телебачення отримувати постійний якісний сигнал від центральної станції телебачення столиці України, а також поліпшення у наданні послуг високошвидкісного інтернету.

Додатково введено в експлуатацію резервні канали також у Вінниці, Кривому Розі, Херсоні, Сумах, Тернополі, Хмельницькому та Черкасах. Навіть при виникненні надзвичайної ситуації чи аварії послуги будуть надаватися постійно та якісно, оскільки новостворені канали взаємно не перетинаються в магістральній мережі.