Вірус Inception проникає у смартфони BlackBerry 7.0

Продукція канадської компанії BlackBerry вважається найбільш безпечною і недосяжною для різних «хакерських» програм. Останнім часом у цьому напрямку проводяться роботи, спрямовані на удосконалення ОС BlackBerry 10.

blackberry-bold-9900-61

Але багато клієнтів, які використовують операційні системи BlackBerry попередніх модифікацій, виявили можливість проникнення вірусу під час роботи. Про це заявив представник Blue Coat Labs – лідера на ринку веб – безпеки та WAN оптимізації.

Шкідливі хакерські програми “Inception” використовується для пошкодження приладів, створених на базі операційних систем BlackBerry, Windows, Android. Найчастіше вірус може проникнути в пристої через фішінгові атаки.

Технологія інтернет- шахраїв полягає у викраденні конфіденційної інформації, зокрема паролей доступу, банківських даних, відомостей про керівників і співробітників міністерств, посольств, стратегічних компаній тощо.

Зловмисники у своїх хакерських атаках використовують новітні технології в галузі програмування та автоматизації. З цього можна зробити висновок, що замовниками таких злочинних дій є достатньо потужні у фінансовому та організаційному плані групи.