У грудні 2014 року компанія Microsoft планує здійснити довгоочікувану презентацію планшета Surface Mini

У грудні 2014 року компанія Microsoft планує здійснити довгоочікувану презентацію планшета Surface Mini.00a0ad327a22bbbd33fe555e95fb

Влітку показ міні комп’ютера не відбувся, оскільки виробник боявся послабити попит на інший планшет – Surface 3. Тому представники корпорації Microsoft вирішили недоцільним випускати Surface Mini на ринок, оскільки у ньому не було особливих деталей, які б дозволили безпомилково виділяти цю марку серед інших планшетів.

Тепер же, за останніми повідомленнями, які надійшли з Китаю, планшет Surface 3 має досить великий попит на ринку. Тому компанія Microsoft отримала можливість виробляти малий мобільний комп’ютер – Surface Mini.

Важливою особливістю даної моделі є використання операційної системи Windows 8, а також 8 або 10,1- дюймового дисплею. Планшет Surface Mini має 1 ГБ оперативної пам’яті, використовує процесор Qualcomm Snapdragon і роз’єм USB. Також покупці будуть здивовані винятковими чохлами, які надають міні комп’ютеру чудового вигляду.

Виробники надіються у найближчому майбутньому на створення нового планшету Surface Pro 4, який буде працювати на основі Windows 10, і повинен здобути популярність серед користувачів.