У 2014 році компанії Canon та Apple досягли найбільшої популярності у користувачів фототехніки

На сайті відомого фотохостингу Flickr розміщено інформацію про популярність відомих брендів у 2014 році.

ADR_Iphone6_06

Так, серед компаній, продукція яких найчастіше використовувалась при фото- і відео зйомках, на першому місці продовжує знаходитись корпорація Canon. Більше 13% користувачів надали перевагу камерам японського виробника.

А ось на друге місце (9.6%) заслужено вийшов бренд Apple, який став особливо популярним минулого року завдяки моделям Pad та iPhone. Японська ж корпорація Nikon опустилась на третю сходинку. Камерами даної марки скористались, за даними Flickr, 9.3% власників фототехніки.

Південнокорейська компанія Samsung помінялась місцями з японською Sony, відповідно піднявшись на четверте місце. Це було досягнуто завдяки популярності смартфона Galaxy S3.
Цікаво, що на сайті Flickr розмістили свої роботи майже 100 млн користувачів.

Серед стільникових гаджетів лідирують смартфони корпорації Apple: більше 10% користуються моделлю iPhone 5, більше 5% – моделлю iPhone 4S. Третю і четверту сходинки займають смартфони iPhone 4 та iPhone 5C. Лише п’ятим, за версією Flickr, став смартфон компанії Samsung – Galaxy SIII. Знаковим є те, що сім з десяти місць зайняли вироби бренда Apple