Тім Кук пояснив, чому Apple «вбила» iPod Classic

Як ви, напевно, пам’ятаєте, підчас час презентації iPhone 6 голова компанії Apple Тім Кук повідомив, що вони тепер не будуть виробляти і продавати плеєри iPod Classic. В принципі таке рішення логічне та зрозуміле, адже тепер можна запросто прикупити собі iPhone на 128 Гб, залити туди море музики, та ще й не турбуватися за крихкість жорсткого диска, адже в плані накопичувача в смартфоні використовується SSD.

Але, на недавній конференції WSJD Live глава Apple Тім Кук пояснив, що iPod Classic не випускається лише тому, що його деталі стали занадто рідкісними і дорогими. До того ж на переоснащення плеєра було б потрібно і час, і значні інвестиції, яких компанія дозволити собі не може. На тлі швидко зростаючого попиту на iPhone таке заява виглядає не зовсім серйозною.

ipod-classic-1

До того ж, компанія Apple випускає iPod Classic з 2001 року, з кожним роком оснащуючи пристрій все новими деталями, тому говорити про те, що для модернізації iPod Classic потрібно повністю впровадити нові технології, нерозумно.

До того ж, Тім Кук заявив, що кількість користувачів, зацікавлених у купівлі iPod Classic не велика, а тому вигода від створення і продажу таких пристроїв мінімальна.
Незважаючи на призупинення випуску iPod Classic, компанія не перестає випускати інші плеєри: iPod shuffle, iPod nano і iPod touch. Правда чи на довго вистачить їх, поки невідомо.