Sony вперше представила свій “розумний” годинник SmartWatch 3 SWR50

У Росії, Японії та Німеччині надійшли у продаж так звані «розумні» годинники від компанії Sony. Починаючи з 7 грудня у торгівельній мережі «Связной» модель SmartWatch 3 SWR50 білого кольору буде коштувати 8990 рублів (2600 грн).

smartwatch-3-swr50-apps-for-everything-4f590a53b99429da1ffd476990e4ed30-940

Для багатьох знавців новітніх технологій та оригінального дизайну годинник стане дуже приємним сюрпризом напередодні Новорічних свят. Дізнатись про кількість прочитаних книг та переглянутих фільмів, про свій тиск та використання калорій, про різні події у житті дозволить доповнення LifeLog компанії Sony.

В інтерв’ю комерційний директор ритейлера «Связной» п. Ю. Лабіс заявив, що з великим задоволенням починає ексклюзивний продаж «розумних» годинників SmartWatch, оскільки в Росії відзначається велике пожвавлення на ринку «мудрих» виробів.

Лабіс відзначив, що у цьому плані корпорація Sony знаходиться серед перших, хто поєднав високі технічні характеристики та оригінальний найсучасніший дизайн. Тому годинники третього покоління повинні викликати великий інтерес не тільки у цінителів найсучасніших технологій, а також моди і стилю.

Придбати у Росії білосніжний годинник SmartWatch 3 SWR50 можна у наборі з білим силіконовим ремінцем та кабелем microUSB.