Samsung Україна буде обслуговуватися у Київстар

Компанія Samsung Україна в найближчому майбутньому цілком та повністю перейде на обслуговування до українського оператора Київстар. Але є одна умова: директор компанії Київстар Петро Чернишов повинен поміняти свій iPhone на смартфон компанії Samsung, при цьому рекомендувати його всім топ-менеджерам компанії.

1404836963

На своїй сторінці в Фейсбук Чернишов заявив, що прийшовши в офіс компанії Київстар, представники Samsung здивувалися побачивши у нього в руках новенький iPhone 6. Вказавши на смартфон від Samsung представники корейської компанії сказали: “Ось правильний смартфон”. В свою чергу Чернишов вказав на номер телефону представництва Samsung на візитці компанії, де був вказаний номер телефону конкуруючого оператора Київстару і сказав: “Ось це неправильний номер”.

Далі представники обох компаній домовилися, що після того, як CEO Київстару поміняє свій смартфон на корейський аналог, компанія Samsung Україна повністю перейде на нового оператора.

В свою чергу Чернишов прокоментував своє рішення так: “Мені доведеться довго переучуватися, адже останні роки я працював тільки в екосистемі Apple. Заново купувати додатки в Google Play і залишити на старому iPhone додатки, які я так старанно збирав на iStore.”

Деталі та суми договору між Samsung та Київстар не розголошуються.