Samsung Galaxy Tab 4 скоро вийде на російський ринок

Незважаючи на те, що у корейського гіганта Samsung вже є на руках планшети 7 і 10,1 дюйма, виробник вирішив викотити на ринок ще й 8-дюймову модель під назвою Samsung Galaxy Tab 4. Гаджет являє собою середньоформатний планшет, оснащений XGA-дисплеєм з не зовсім типовим відношенням сторін: 16:10. Виробник запевняє, що планшет володіє самими тонкими рамками навколо дисплея, а саме 7,1 мм.

До речі, дисплей Galaxy Tab 4 володіє функцією багатозадачності, завдяки чому ви можете без зусиль помістити на його площі кілька відкритих додатків, що раніше було доступно лише для 10-дюймових моделей. Що стосується матеріалів виробництва гаджета, то в основному це пластмаса, однак тильна сторона планшета стилізована під шкіру, але без рядка.

Чотириядерний процесор з тактовою частотою в 1,2 ГГц здатний задовольнити потреби навіть самих вибагливих користувачів, а дві камери допоможуть власнику відчувати себе в своїй тарілці. Планшет підтримує SD карти ємністю до 64 Гб, а також має на борту 16 Гб власної пам’яті. Як і годиться, апарат буде поставлятися з Android KitKat 4.4.4, а також фірмовою оболонкою TouchWiz.

До додаткових функцій планшета можна віднести: просунутий режим для дітей та функцію повної синхронізації даних зі смартфоном. У першому випадку, включаючи режим для дітей, планшет запропонує кілька розважальних ігор для вашого малюка. Що стосується функції синхронізації, то підключившись до акаунту, вам буде дана можливість повністю скопіювати програми, вже встановлені на іншому вашому девайсі від Samsung.
Ціна планшета поки не розголошується, проте вже відомо, що апарат надійде на ринки не раніше початку листопада.