Samsung Flow — адекватна відповідь Apple Continuity.

Нова технологія Flow була представлена компанією Samsung. Вона дуже нагадує аналогічну технологію Continuity, що використовується в пристроях Apple. Continuity дозволяє власнику пристроїв «з яблуком» починати задачу на одному девайсі, приміром, iPhone, а закінчувати на іншому, припустимо на Mac.

clone-1

Під завданням мається на увазі що завгодно. Це може бути дзвінок будь-якого типу, перегляд відеоролика, редагування тексту, відкриття сторінки в браузері, створення та зміна презентацій, а також багато іншого. Після перенесення ніяких збоїв у виконанні завдання не відбувається, можна спокійно продовжувати працювати, на потрібному пристрої. Flow вміє все теж саме. Розроблялася технологія для більшої взаємозв’язку пристроїв Samsung між собою. Ця технологія буде впроваджуватися в годинники нового покоління, вони ж «розумні», а також мобільні пристрої, комп’ютери і телевізори.

В Samsung Flow можна визначити три основних функції даної технології:

Як ви бачите всі три елементи технології Flow виконують завдання, які спрощують наше життя, роблять його більш зручним.

Варто згадати, що на даний момент Flow працює в режимі бета-тестування, а це означає, що використання нової технології можливо тільки лише за запрошенням. Що стосується офіційного виходу цього продукту, про це буде повідомлено в подальшому.