Ремонт ноутбуків Львів

Професійний ремонт ноутбуків Львів виконується в нашому сервісному центрі – СервісФон. Завдяки сучасному обладнанню та фірмовим інструментам наші досвідчені майстри виконають ремонт будь-якої складності швидко та надійно.

Ми приймаємо всі моделі ноутбуків та нетбуків, незалежно від їх року випуску, стану, бренду або причини поломки. Перш ніж розпочати ремонт, майстер обов’язково проведе комп’ютерну діагностику, щоб з’ясувати несправний вузол. Після цього він порахує точну суму ремонту і тільки після вашої згоди почне ремонтувати техніку. Також на цьому етапі вам назвуть термін виконання робіт. Як правило, ми встигаємо все налагодити за 1-2 доби – затримка може бути тільки в тому випадку, якщо потрібно буде  замовляти деталі зі складів.

Ми працюємо тільки з якісними оригінальними запчастинами, тому впевнені, що наша робота призведе до очікуваних результатів та вам сподобається.

Ремонт ноутбуків Львів

Який ремонт ноутбуків Львів виконується в СервісФоні?

СервісФон – це мультимайстерня, тому до нас несуть техніку з будь-якими несправностями. За багато років невпинної праці ми досягли певних успіхів та якогось рівня досконалості, тому можемо впевнено завірити, що зможемо зробити:

Ви можете принести до нас ноутбук, якщо він сильно шумить, не вмикається, перегрівається, на екрані є сторонні банери, був залитий рідиною, впав на тверду підлогу та ін.

Моделі ноутбуків, які ремонтуються в СервісФон

Приносьте до нас техніку фірми:

У СервісФон швидко, надійно та зовсім недорого відремонтують техніку навіть зі складною несправністю. Не поспішайте бігти в магазин за новим ноутбуком, ми спроможні дати нове життя вашому та заощадити ваші кошти! Якщо шукаєте ремонт ноутбуків Львів, то вам у СервісФон!