Ремонт Lenovo Львів

       Сервісний центр СервісФон виступає лідером по післягарантійному ремонту смартфонів компанії Lenovo у Львові. Саме фахівці нашого сервіс-центру без будь-яких ускладнень нададуть Вам широкий спектр послуг в сфері ремонт телефонів Lenovo ЛьвівРемонт Lenovo Львів потребує спеціального обладнання та фахових навичок спеціалістів. Саме це і може запропонувати Вам сервісний центр СервісФон. Якісний, швидкий ремонт та тривала гарантія – це саме те, за що клієнти обирають нас!

 

       Як відомо, компанія Lenovo тільки недавно почала підкорювати ринок телефонів, випустивши цілу серію бюджетних варіантів. Але, звичайно, що за допомогою бюджетних телефонів, компанія Lenovo не змогла б завоювати собі перші місця на ринку. Тому нам слід відзначити лінійку флагманів Lenovo серії S (S820, S920 та ін.), які саме і допомагають Lenovo конкурувати за перші місця на ринку. Ось чому саме наш сервіс центр приділяє значну увагу ремонту телефонів Lenovo  у Львові.

Ремонт Lenovo Львів

       Які саме несправності можуть очікувати користувачів телефонів Lenovo?

   Телефони Lenovo, як і будь-які інші телефони, не є вічними та незламними. В ході експлуатації, користувач телефону Lenovo може стикнутись з ударами і падіннями телефону, наслідком чого є розбиті сенсори (тачскріни) та дисплеї. Також досить часто після серфінгу в інтернеті, встановленні програм та скачуванні будь-чого, на телефоні Lenovo може статись програмний збій. В більшості випадках така проблема не є страшною, як кажуть наші спеціалісти, але все ж таки без кваліфікованої допомоги Ви наврядчи обійдетесь. Слід згадати ще і про потрапляння рідини в телефон. В такому разі Вам якнайшвидше потрібно знеструмити телефон (витягнути батарею) і зразу ж принести його в сервісний центр, адже залишивши його мокрим та не прийнявши жодних заходів, корозія, яка утвориться, може ще більше пошкодити телефон. І це ще не всі несправності, які можуть виникнути в телефоні Lenovo. Наприклад, проблеми з зарядкою, не працює WiFi, не ловить мережа, не працює звук в динаміках – всі ці несправності можна усунути саме в нашому сервісному центрі.

       Деякі відчайдухи після вищевказаних ушкоджень намагаються зайнятись самостійним ремонтом  вдома, не маючи професійних навичок і практики, необхідного обладнання та інструментів, замовивши запчастини десь в інтернеті (на які наврядчи є гарантія) і подивившись відео ремонту на Ютубі. Наші фахівці одноголосно рекомендують не займатись самостійним ремонтом, адже це може ще більше нашкодити Вашому телефону (що показано на практиці) і відповідно збільшити ціну ремонту в сервіс-центрі.

    Отже, якщо у Вас виникли будь-які несправності з Вашим улюбленим телефоном – не зволікайте! Звертайтесь в наш сервісний центр, де кваліфікований персонал надасть вам професійну допомогу. В ремонті ми використовуємо запчастини тільки найвищої якості, а довіра до нас закріплюється довготривалою гарантією. Переважна більшість ремонтів не перевищує 1-3 днів, а якщо запчастина є в наявності на складі то ремонт може тривати і 3-4 години.

       Що отримують клієнти сервісного центру «СервісФон»:

 

м.Львів, вул. Антоновича 2 (бічна С. Бандери)

Контактний телефон

(063) 706-59-37 
(098) 739-37-37; (032) 237-77-85