Ремонт HTC Львів

Спеціалісти сервісного центру СервісФон нададуть вам будь-яку допомогу якщо у Вас виникли проблеми з Вашим смартфоном компанії HTC. Ми виконуємо ремонт HTC у Львові будь-якої складності. В ході ремонту використовуємо високоякісні зпчастини, а довіра до нас закріплюється гарантією на запчастини та виконану роботу.

Причини несправностей смартфонів HTC і способи їх усунення .
Існує досить багато причин , через які доводиться проводити ремонт смартфонів HTC. Розглянемо деякі з них:

Найбільш чутливою частиною апарату є дисплей. У результаті механічної дії може відколотися мікросхема на системній платі – зображення стає розмитим , дисплей блимає , з’являються смуги. Виходом з цієї ситуації стає заміна або ремонт екрану телефона HTC. У деяких випадках сенсорна панель HTC перестає реагувати на дотики . У цьому випадку ремонт  HTC Львів полягає в заміні сенсора (тачскріна) або ж модуля дисплей + сенсор.

Такого роду поломка призводить до здійснення сервісного ремонту HTC і виникає з кількох причин:
-при проникненні вологи у внутрішні частини апарату;
-при використанні неоригінального зарядного пристрою ;
-при несправній роботі радіомодуля , системи Bluetooth , системної плати.
Крім апаратного ремонту спеціалісти сервісного центру СервісФон здійснюють також і програмний ремонт телефонів HTC Львів , який включає в себе : відновлення і зміну програмного забезпечення , прошивку мови , розблокування , зниження або підвищення ( при можливих варіантах ) версії прошивки , а також перепрошивку телефону HTC.

Ремонт htc

У будь-який час ми усунемо неполадку сартфону HTC. Однак , існує кілька простих порад , які дозволять продовжити «життя » вашому смартфону :

-не залишайте телефон розрядженим на тривалий час, – техніка може просто не включитися ;
-бережіть телефон від потрапляння вологи і пилу. Це згубно впливає на його працездатність ;
-акуратно від’єднуйте зарядний пристрій від апарату , в іншому випадку це стане однією з причин заміни роз’єму живлення .

Що отримують клієнти сервісного центру СервісФон:

м.Львів, вул. Антоновича 2 (бічна С. Бандери)

Контактний телефон

(063) 706-59-37

  (098) 739-37-37; (032) 237-77-85