Оновлення Android Wear приносить підтримку GPS і синхронізації музики

Починаючи з недавнього виходу на ринок розумних годиників і платформи Android Wear кожен місяць виходять нові оновлення, які все більше віддаляють сам гаджет від смартфона.

Одне з останніх оновлень Android Wear дозволяє цілком самостійно працювати з GPS, зчитувати пройдене людиною відстань, а також підраховувати кількість кроків, без участі смартфона. Багато спортсменів або просто любителів хотіли б іноді виходити з дому тільки маючи з собою плеєр та годинник, без важкого і незручного смартфона. Представники Google обіцяють, що в недалекому майбутньому випустять оновлення на всі свої пристрої, які оснащуються модулями GPS, включаючи годинники, окуляри і датчики.

Android-Wear-voice-reply-action

Другою особливістю нового поновлення Android Wear є підтримка Bluetooth-гарнітур, а також поліпшена функція синхронізації музики зі смартфоном. Тепер, навіть якщо зв’язок між смартфоном і годинником була втрачена, музика все одно буде програватись. Все завдяки можливості закачування контенту безпосередньо на годинник. Звичайно ж, сучасні годинники володіють лише незначним об’ємом вбудованої пам’яті: від 2 до 8 Гб, однак цього має з лишком вистачити для тренування або пробіжки.

По заявам Google оновлення на такі годинники як LG G Watch, Motorola Moto 360 і Samsung Gear Live вийде вже через кілька днів. Решті виробникам розумних годин доведеться почекати від декількох тижнів до декількох місяців.