OnePlus буде приймати замовлення на смартфон One від усіх бажаючих впродовж 1 години

Як ви, напевно, знаєте, ідеальний у всіх значеннях цього слова смартфон OnePlus One відпускається за досить цікавою схемою: апарат можна купити тільки маючи запрошення (інвайт) від іншого покупця цього смартфона. Таким чином компанія регулює попит бажаючих володіти найбільш цікавим гаджетом сучасності.

Сьогодні, 22 жовтня 2014 року, компанія OnePlus запустила нову програму-акцію для всіх любителів смартфона OnePlus One. Як повідомляють представники компанії, 27 жовтня з 17:00 до 18:00 за київським часом буде доступний відкрите передзамовлення на смартфон OnePlus One, при цьому кожен бажаючий зможе купити собі тільки один апарат.

OnePlus_One_Box

Маленька хитрість: підготувати замовлення можна прямо зараз, закинувши смартфон в корзину на офіційному сайті. Таким чином 27 жовтня в зазначений час вам залишиться тільки натиснути на кнопку оформлення замовлення і чекати коли його відправлять вам прямо в руки. До того ж, зі смартфоном можна замовити та всі існуючі аксесуари до нього, що трохи здешевить доставку.

На даний момент невідомо, яким чином буде проводитися доставка апарату користувачам, якими саме службами і чи буде доступний трек-код покупцям гаджету. При цьому представляючи, який обсяг замовлень планується, вельми розумно вважати, що сервер сайту компанії може і не витримати настільки сильного навантаження.