“МТС Україна” може змінити бренд на Vodafone

Пройшли чутки, що компанія “МТС Україна” планує зробити ребрендинг та орендувати на території України бренд британського оператора стільникового зв’язку Vodafone. Як повідомляють представники структури НКРЗІ, компанія МТС вже зверталася до них за консультацією з цього питання. Отримавши попереднє схвалення, МТС укладе контракт з Vodafone на використання їх бренду.

31-10-2008_101

Використання британського бренду на території Європи — поширене явище. За право носити розрекламовану назва британського оператора, компанія-клієнт повинна відраховувати близько 3-4% від свого доходу. Наприклад, бренд Vodafone Iceland використовує ісландський оператор Fjarskipti hf., При цьому він використовує як розрекламоване ім’я, так і отримує вигоду від всіх рекламних інвестицій, вкладених в його розкрутку.

Ще в 2008 році компанія “МТС Україна” уклала з Vodafone контракт на співпрацю, ставши одним з її 40 партнерів по всьому світу. Даний контракт містив у собі використання компанією МТС мережевого обладнання зі знижками, загальну закупівлю софту, а також дозвіл впроваджувати продукти та послуги, розроблені компанією Vodafone.

На сьогоднішній день компанія Vodafone володіє 13 свідоцтвами на торговельні марки в Україні та унікальним доменом com.ua.