Motorola Nexus 6 з брендом AT & T не подобається 85% американцям

Жителі США вже мають можливість купити смартфон Motorola Nexus 6. Придбати бажаний флагман вони можуть декількома способами, включаючи звичайну покупку в магазині електроніки, замовлення в Google Play та шляхом підписання контракту з одним із мобільних операторів.111

В останньому випадку смартфон можна отримати раніше та дешевше, якщо порівнювати з усіма варіантами покупки. Візьмемо наприклад компанію AT & T, яка запропонує вам контракт строком від 12 до 24 місяців. Крім цього, на ваш смартфон вже будуть встановлені додатки від оператора, які можна видалити тільки за допомогою root-операції.

Якщо бути уважним, то перейшовши на сторінку замовлення Motorola Nexus 6, можна побачити, що при підписанні контракту з мобільним оператором, замовник отримає смартфон з наявністю трьох логотипів: Motorola, Nexus та зображення бренду оператора мобільного зв’язку. Небайдужі хлопці з Android Police провели опитування з цього приводу, дізнавшись наскільки їм важлива наявність або відсутність бренду стільникового оператора зв’язку.

Серед 6446 опитаних 48% підтвердили свою неприязнь до логотипу мобільного оператора, 37% сказали, що їм це не настільки важливо, щоб відмовлятися від покупки. Решта людей відзначили, що їх взагалі не хвилює наявність додаткового бренду на смартфоні.

Судячи з опитування, більшість американців не раді таким пропозиціям стільникових операторів.