Microsoft представила смарт-браслет Band вартістю $ 199 та платформу для збору даних про здоров’я Health

Встигаючи за тенденцією останніх років, а то і місяців, компанія Microsoft сьогодні випустила свій особистий фітнес-трекер, який буде назватися Band. Гаджет напряму працює з фірмовим додатком від Microsoft — Health, здатний збирати важливу інформацію про здоров’я, а також шарити її друзям.

Найкраще, звичайно ж, пристрій працює зі смартфонами під управлінням операційної системи Windows Phone, проте гаджет бездоганно сполучається зі смартфонами на базі Android і iOS.
Що стосується фірмової утиліти Health, то вона здатна збирати всю інформацію з фітнес-трекерів, смартфона і навіть комп’ютера користувача, об’єднуючи ці дані в одну базу. У складанні, розшифровці та публікації даних Health допомагатиме фірмовий хмарний сервіс Microsoft HealthVault, який створювався саме для оздоровчих цілей.

Microsoft-Band-3

Сам переносимий пристрій Microsoft Band об’єднує в собі два гаджета: “розумні годинник” і фітнес-трекер. В якості передавача використовується модуль Bluetooth 4.0 LE. В якості повідомлень можна включати як звук, так і вібромотор. Також Band оснащений GPS-приймачем для відстеження пересування користувача. В арсеналі трекера знаходиться ще й сенсор відстеження шкірно-гальванічної реакції, ультрафіолетовий датчик, а також датчик освітленості.

Представники Microsoft заявляють, що пристрій здатний протриматися на одному заряді батареї близько 48 годин, однак, якщо при цьому буде включений GPS-приймач, то час автономної роботи буде небагато меншим.
Що стосується ціни на пристрій, то вона становитиме близько $ 199 (2600 грн).