Microsoft оновить всі Lumia з Windows Phone 8 до Windows 10

Компанія Microsoft вирішила завчасно попередити всіх користувачів смартфонів Lumia, щоб вони не хвилювалися з приводу оновлення їх смартфонів з Windows Phone 8 до Windows Phone 10, коли вийде остання. Така інформація була опублікована на акаунті Microsoft Lumia в соціальній мережі Twitter, у відповідь одному з потенційних клієнтів.

windows-10-phone

Подейкують, що нова операційка Windows 10 буде мати великий успіх після свого виходу. Швидше за все, це буде найпопулярніша серед випущених раніше версій. Але в даний момент операційна система тільки розробляється, а всі деталі про її вихід та особливості поки не розголошуються.

З цією новиною власники старих смартфонів Nokia Lumia можуть розслабитися та спокійно чекати нової ОС. Варто нагадати, що в недалекому 2012 власники смартфонів з Windows Phone 7 не мали можливості оновитися до восьмої версії, про що їх заздалегідь попередили і самі розробники.

Редмондці стверджували, що оновлення Windows Phone 8 торкнулося програмного рівня, а також самого ядра операційної системи. Але одними поясненнями цю ситуацію загладити не вдалося і все рівно незадоволені залишилися.

Відносно ситуації навколо Windows Phone 8 і Windows 10, то ситуація була очікуваною з двох причин. Перша — це схожість обох систем стосовно архітектури ядра і виконуваних програм, ну а друга — це неприпустимість повторення «вчорашніх» помилок. Як би там не було, ця новина буде корисною для користувачів Lumia, а деякі навіть видихнуть з полегшенням.