Meizu MX4 Pro в чорному і білому кольорах помічений на нових рендерах

Смартфон Meizu MX4 Pro, який був представлений в листопаді 2014 обзаведеться 5,46-дюймовим екраном, з роздільною здатністю QHD. В його основі знаходитиметься найбільш продуктивний процесор в цьому сегменті — Exynos 5 Octa, а за знімки відповідатиме 20,7-мегапіксельна камера. Як повідомляють інсайдери, на борту у Meizu MX4 Pro стоятиме Android 4.4 з фірмовою графічною надбудовою Flyme OS.

Як і личить останнім тенденціям смартфонобудування, новенький гаджет від Meizu буде поставлятися зі сканером відбитку пальців, аналогічному, як в iPhone 6. Як і в яблучному аналозі, в Meizu MX4 Pro сканер відбитку пальців буде суміщений з кнопкою Home, яка знаходиться на лицьовій стороні смартфона.

 

Meizu MX4 Pro

Цікавим рішенням в новому Meizu MX4 Pro є саме та найвідоміша кнопка Home, яка тепер не має круглої форми, а більше нагадує прямокутник із закругленими краями. Як припускають інсайдери, смартфон буде виконаний тільки в чорному і білому кольорі.

Передбачається, що смартфон вийде в продаж до 2015 року, швидше за все на різдвяні свята. Ціна апарату поки не повідомляється.