LG G3 Screen на процесорі NUCLUN представлений офіційно

Компанія LG міцно взялася за сегмент виробництва смартфонів і сьогодні показала ще один смартфон лінійки G3 — LG G3 Screen. Головною особливістю смартфона є те, що він працює на процесорі, розробленому компанією LG — NUCLUN. Як повідомляють представники LG смартфон буде поставлятися виключно на внутрішній ринок, так як спочатку чіп потрібно перевірити, а потім вже пускати на міжнародний ринок.

Процесор NUCLUN має відразу 8 ядер (4 ядра Cortex-A15, 1,5 ГГц і 4 ядра Cortex-A7, 1,2 ГГц). Заснований він на архітектурі ARM big.LITTLE. Архітектура підтримує технологію LTE-A Cat.6, що дозволяє смартфону скачувати інформацію зі швидкістю до 225 Мб / с.

2014-05-30-11.17.05

Дисплей смартфона також покращили. Зокрема, збільшили розмір до 5,9 дюймів. Він має IPS-матрицю, а також розширення Full HD. Камера залишилася без змін: 13 Мп – тильна і 2,1 Мп – фронтальна. Кількість оперативної пам’яті все також 2 Гб.

Незважаючи на збільшення дисплея смартфона його розміри не надто сильно виросли: 157,8 х 81,8 х 9,5 мм. Вага також збільшився незначно – 182 грами. Поки відомо, що пристрій вийде на ринок всього в двох кольорах: чорному і білому. Про дату старту продажу і ціну смартфона поки нічого невідомо.