Користувачі Windows Phone частіше страхують свої телефони та рідше ламають їх

Аналітична компанія Lightspeed / GMI недавно провела опитування більше 1000 власників смартфонів, щоб визначити власники саме яких смартфонів найбільш дбайливо ставляться до своїх девайсам.have-insurance-480x280

Як показують дослідження, більше 47% користувачів смартфону iPhone стикалися з поломкою апарату з причини своєї недбалості. Приміром, вони примудрялися упускати смартфон в унітаз, сідати на девайс, занурювати його в воду, а також прати в пральній машинці в кишенях одягу. Що стосується власників смартфонів на базі Android, то таких нарахували близько 41%, а власників Windows Phone і то менше – 38%.

Відповідно власники iPhone найбільш часто страхують свою і не без того дорогу техніку від поломок, в той час як господарі Android девайсів страхують лише чверть своїх пристроїв.

Така динаміка простежується про те, що смартфони Apple як раз-таки є найбільш дорогими продуктами на ринку. У підсумку, власники цих гаджетів бояться не те щоб впустити смартфон, але і зовсім його подряпати.

Нагадаємо, що ціни на смартфони iPhone без контракту починаються від $ 699, в той час як ліцензовані Android-смартфони можна купити і за $ 69.