Компанія OnePlus до кінця 2015 року планує реалізувати 1 млн смартфонів One

Китайська компанія OnePlus у 2014 році вийшла на ринок з доволі якісним смартфоном One, який зразу здобув популярність у користувачів.

OnePlus-One-official-image-51

На сторінках видання Forbes представники компанії поділились своїми надбаннями в галузі створення нових апаратів. За 7 місяців поточного року було продано майже 500 тисяч смартфонів однієї моделі, а за рік завдяки своїй популярності ця цифра повинна скласти 1 млн.

Також завдяки інформації Forbes ми дізнались про бізнес-плани компанії. У 2014 році тимчасово, з метою кращого продажу гаджетів, OnePlus свідомо пішла на заниження прибутку. Вже наступного року компанія має намір активно працювати для презентації та реклами своєї продукції, зокрема, випускаючи різні атрибути з маркою OnePlus. Це повинно підняти рейтинг, збільшити продаж і, таким чином, отримати високий прибуток.

У середині 2015 року компанія OnePlus також сподівається на успішний вихід на ринок нової моделі смартфону. Ми з нетерпінням чекаємо на інформацію про технічні характеристики цього гаджету.