Компанія Huawei презентувала процессор Kirin 620 і припинила виробництво смартфонов з використанням Windows Phone

Не одержавши очікуваних прибутків, компанія Huawei напередодні Нового року повідомила про припинення виробництва смартфонів, які використовували операційну систему Windows Phone. Це пов’язано з тим, що корпорація Microsoft з метою підвищення попиту на свою продукцію вирішила значно знизити ціни, зробивши різдвяний подарунок потенційним покупцям.white

Співробітники компанії Huawei переконані, що у програші виявились також інші виробники, які беруть за основу ОС Microsoft, зокрема Micromax, Blu, Yezz тощо, які не змогли оперативно відреагувати на здешевлення товарів свого конкурента і змушені були знизити обсяги продажу.

Тим не менше, будучи лідером в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, Huawei запропонувала нову модель процесора Kirin 620. У виробництві за основу було взято процесор Cortex-A53 та графічний прискорювач Mali450 MP4.

Застосування 8 ядер на частоті 1,2 ГГц, 64-бітних версій Windows, камер з розширенням датчика на 13 мегапікселів, пам’яті LPDDR3 дозволяє прирівняти Kirin 620 до процесора Qualcomm Snapdragon 410.

Поява на ринку нового пристрою якісно підтримає найсучасніші стандарти стільникового зв’язку LTE FDD, LTE Cat. 4, TD-SCDMA, TD-LTE, WCDMA, і задовольнить найвимогливішого покупця.