Jolla Tablet на Sailfish OS 2.0 – перший за багатозадачності

Фінська компанія Jolla, що складається з колишніх співробітників Nokia, вирішила вийти на ринок планшетів. Зараз ведеться збір фінансових коштів на виконання задуманого проекту. Новинка буде носити назву Jolla Tablet.

jolla-tablet.0У 2013 році Jolla випустила свій перший смартфон з власною операційкою Sailfish OS. З того часу Sailfish OS 9 разів отримувало оновленні версії, було додано 350 функцій та усунуто близько 13 тисяч помилок. Після такої роботи компанія впевнена, що здатна успішно реалізовувати свій новий продукт.

Очікується, Jolla Tablet отримає дисплей розміром 7,9 дюймів і роздільною здатністю 2048х1536 пікселів, 2 ГБ оперативної пам’яті і 32 ГБ внутрішньої пам’яті, а також можливість збільшити місце для зберігання даних за допомогою micro sd карти. Серцем послужить 4-ядерний процесор від Intel. Корпус планшета від Jolla буде виконаний з алюмінію та буде товщий, ніж Nokia N1. За словами одного з директорів Jolla, Марка Диллона, Jolla Tablet буде перший серед своїх «однокласників» по роботі з багатозадачністю.

Наперекір Snap в Windows та Multi Window в Android, у Jolla свою думку про місце функціональності та швидкості перемикання між різними завданнями. За їх словами, Jolla Tablet — це найкраще в світі пристрій по багатозадачності.

Кампанія, яка проводиться для збору коштів на реліз таблетки від Jolla, стартувала сьогодні та вже встигла зібрати 430 тисяч доларів, хоча достатньо було і 380 тисяч в американській валюті. Перша тисяча брала участь у кампанії замовила Jolla Tablet за ціною $189, друга тисяча — $199. Перші планшети Jolla надійдуть у продаж у травні 2015 року.