iPod Touch від Meizu може бути представлений 19 листопада

У найближчі дні, а саме 19 листопада компанія Meizu представить свій новий смартфон Meizu MX4 Pro, який буде оснащуватися величезним 5,5-дюймовим дисплеєм, сканером відбитку пальців та акумулятором підвищеної ємності. Але сьогодні, 13 листопада 2014 року, на сайті виробника був помічений ще один апарат, який за своїм виглядом більше нагадує мультимедійний плеєр, ніж смартфон.mx_pod_2

Як видно з фото, пристрій не оснащується камерою зі спалахом, що підтверджує чутки про мультимедійний плеєр. Зверху знаходяться гумові заглушки, імовірно, для Wi-Fi або GSM антени. Також відомо, що на гаджеті буде встановлений аудіочіп Wolfson 5110. Що стосується додаткових відмінних ознак, то стало відомо про переміщення кнопки живлення під гойдалку регулювання гучності на лівій стороні пристрою.

Як стверджують фахівці сайту GSM Arena перед нами повноцінний плеєр — аналог відомому iPod Touch. Швидше за все китайці хочуть швидше випустити свого конкурента яблучного плеєра, який, до речі, вже тривалий час не оновлювався.

Якщо взяти явні недоліки пристрою, відсутність камери, наприклад, то це може вилитися і в деякі гідності. Приміром, ціна на плеєр може бути більш ніж, вигідною, а також акумулятор більше не буде настільки швидко витрачатися. Фахівці також стверджують, що пристрій нам покажуть вже 19 листопада на презентації компанії Meizu.