iPhone 6 лідирує за якістю знімків

Рано чи пізно це мало статися – телефон нарешті отримав прийнятну камеру, яка здатна замінити кишенькову «мильницю». І якщо раніше лідирував у цьому напрямку виключно iPhone, то тепер слідом за ним і інші виробники почали випускати апарати з камерами не поступливими по параметрам багатьох фотоапаратів. Деякі виробники, як наприклад Panasonic з Lumix CM1, дійшли до того, що телефон в їх пристрої поставляється як додаткова функція, а основне призначення – робити якісні знімки.

Нова версія iPhone шостої версії, незважаючи на всі очікування отримати черговий клон попередньої моделі, тільки зі зміненим зовнішнім виглядом, отримала таки кілька значних апаратних поліпшень. Одне з них – це поліпшена камера. Власники iPhone 6 тепер можуть насолоджуватися такими функціями камери як: оптична стабілізація картинки, покращений автофокус, і значно покращена якість знімків при недостатньому освітленні.

Користувачі кажуть, що раніше, щоб зробити подібні знімки, їм довелося б скористатися, як мінімум, аматорським фотоапаратом і то не факт, що вийшло б прийнятне зображення, найчастіше звичайний фотоапарат просто зробив би дуже темне або дуже шумне фото.

Якщо нічні фото виходять досить непоганої якості, то денні викликають у володарів девайса просто захват.

Фото з iPhone 6

Фото з iPhone 6

Фото з iPhone 6

Фото з iPhone 6

Фото з iPhone 6

Фото з iPhone 6