HTC випустить кілька планшетів преміум-класу під власним брендом у 2015 році

Компанія HTC планує взятися за сегмент преміум пристроїв. Першим кроком до такого світлого майбутнього буде випуск планшетів, вартістю як мінімум $ 160. Про це повідомив президент азіатського представництва HTC на тайванській конференції, приуроченій до продажів двох нових смартфонів HTC.

Nexus-9_Angle_Black_Keybord-Folio

Як заявив президент представництва, компанія HTC і раніше займалася виробництвом та випуском планшетних комп’ютерів, більше 3 років тому. За запевненням представника HTC випускаючи бюджетні моделі, не можна добитися настільки стрімкого зростання доходу. В іншому випадку компанія буде терпіти суттєві збитки, так як бюджетні пристрої не мають того рівня якості, що гаджети середнього та преміум класу.

Останні цифри говорять, що сьогодні планшети набирають величезну популярність, до того ж, їх середня ціна істотно зросла в порівнянні з 2012-2013 роками. Але, як запевняє Тонг, популярність смартфонів з діагоналлю екранів понад 5,5 дюймів трохи посунула ринок 7-дюймових планшетів та як раз-таки на них попит впав значно.

В минулому компанія HTC випускала два планшета: перший у 2011 році під назвою HTC Flyer (7 дюймів) та HTC Jetstream (10,1 дюйма). Попит на ці моделі був мінімальним і лише через 3 роки компанія знову зважилася вийти на ринок планшетних комп’ютерів.

Допомагає в рості продажів компанії HTC сама Google, так як для неї тайванський виробник робить новий 9-дюймовий планшет Google Nexus 9.