Google випустила Android 5.0 Lollipop для лінійки Nexus

Вже зараз багато користувачів флагманських Android-пристроїв можуть спробувати нову операційну систему від Google Android 5.0 Lollipop. Правда найбільш близькі до оновлення користувачі — власники пристроїв лінійки Nexus, все ще не отримали жаданого оновлення і почали бити тривогу.Android-5.0

Ці труднощі виникли, імовірно, через регіональність тих чи інших користувачів. До слова, мешканці США отримали оновлення ще вчора, 12 листопада 2014 року, в той час як обителі Центральної Азії ще досі сидять без оновлення. Також розробники стверджують, що планшет Nexus 7 2012 року та Nexus 4 найближчим часом не отримають Android 5.0 Lollipop, так як для них операційна система ще не повністю оптимізована.

Але, якщо ви власник таких гаджетів як Nexus 5, Nexus 7 Wi-Fi (2013), Nexus 10 і Nexus 9, то можете прямо зараз пошукати образи нової операційки на сайті 4pda. Умільці з 4pda зуміли компілювати оновлення і зробити кілька образів для власників різних пристроїв. За допомогою свого смартфона, кабелю і декількох хвилин вільного часу можна встановити оновлення Android 5.0 Lollipop без очікування офіційного виходу операційної системи.

Нагадаємо, що після релізу Android 5.0 Lollipop багато виробників смартфонів заявили, що тепер свіжі оновлення операційної системи від Google будуть отримувати практично всі флагманські апарати. Ще рік тому такої долі удостоювалися лише пристрої лінійки Nexus.