Google оновлює дизайн своїх Android-додатків

Уже в понеділок, 3 листопада, компанія Google покаже в повній красі свою нову операційну систему Android 5.0 Lollipop, основною фішкою якої став абсолютно новий дизайн під назвою Material Design. Основною відмінністю

Talon-for-Twitter-Material-design-update

Material Design є повна плоскість елементів інтерфейсу, а також невеликі тіні, від кожного елемента, що створює ефект, ніби всі вкладки та кнопки не просто нанесені на поверхню, а складають окремі картки.
До випуску нової операційки Google оновлює дизайн всіх своїх сервісів, включаючи Gmail, YouTube, Google Calendar і навіть Google Docs. До того ж, компанія вимагає і від інших виробників програмного забезпечення зробити акцент на Material Design.

Як і передбачалося, фірмові програми від Google також оновилися: Google Camera, Google Play і навіть Google Now.

Передбачається, що першими Android 5.0 Lollipop отримають пристрої Nexus, потім, за заявою представників Google, оновляться пристрої Samsung Note 4 і Sony Xperia Z3. Також нещодавно стало відомо, що HTC One (m8) також отримає оновлення, як і LG G3. Таким чином, власникам поточних флагманів варто очікувати свіжої операційної системи вже на днях.