56% користувачів Apple воліють iOS 8

З 17 вересня у власників девайсів від компанії Apple з’явилася можливість оновити свої пристрої до версії iOS 8.

maxresdefault

У новій версії ОС були внесені деякі зміни та нововведення, що будуть корисними володарям «яблучних» пристроїв. Порадувала можливість користуватися платіжкою Apple Pay безконтактно. Не можна не відзначити появу платформи Health, яка стежить за вашим здоров’ям під час занятть фітнесом і не тільки. Крім інших незначних змін розробники поліпшили голосовий помічник Siri.

За статистикою офіційного сайту Apple на сьогоднішній день найновішу версію iOS 8 використовують майже 56% власників гаджетів Apple. На другому місці попередниця iOS 7 з показником 40%. Ну і решта, майже 4%, припадають на ранні версії. Зауважимо, що iOS 6 була віднесена до категорії “ранні версії”.

Перехід iOS 6 на iOS 7 на перших порах був набагато активнішим, якщо порівнювати його з таким же періодом переходу на iOS 8. В жовтні Apple випустила кілька пристроїв iPad з оновленням iOS 8.1, в якій стало можливим розплачуватися за допомогою Apple Pay. Після цього релізу оновлення до iOS 8 стало більш активним.

Як вже відомо, Apple Watch випустять в 2015 році, що природно буде враховано в наступних оновленнях ОС для коректної роботи всіх пристроїв Apple.